Viimased lisandused - Mitte osalenud konkursi pildid 2010
|

Mirell: Lemmik kõrkjad pisikese Eesti pisikesel põllul :)vaatamisi: 202okt 08, 2010
|
|

Mirell: Päikeseloojang Paides, vaade viienda korruse aknast - ilmselgelt imeline.vaatamisi: 150okt 08, 2010
|
|

Mario: Tegu on sillaga, mis asub Newmarket Roadi ääres oleval jõel. Väga loll liikluskorraldus sillal, kuid pilt tuli hea.vaatamisi: 215okt 08, 2010
|
|

Mirell: Taaskord kena suvine päikeseloojang Tallinna lähistel Lagedil, vaadatuna läbi rohuliblede.vaatamisi: 148okt 08, 2010
|
|

Merit: Armas, kuidas puu koor on ära tulnud ja sellest on alles jäänud süda :) Pilt on tehtud tegelikult Soomes, juulikuus.vaatamisi: 157okt 08, 2010
|
|

Mario: Inglismaa loodus järjekordselt...vaatamisi: 209okt 08, 2010
|
|

Mario: Veel üks pilt, mis on väga suvine.vaatamisi: 156Tegu on Silvester esiaiaga, tema kodus, Neemel. Väga palav ja päikesepaisteline päev oli. Pildi tegemise hetkel pidime tegelt koolis olema, kuid mis sellest... Viimased koolipäevad ja poppi tegemine polnud ka ju enam teab, mis raske :D. Tunnistajaks võib olla Henry, kes oli pilditegemise hetkel rehaga riisumas...okt 08, 2010
|
|

Mario: Leidsin põõsast lepatriinu ja mõtlesin, et pole hullu, teen Nokiaga makroka :Dvaatamisi: 164Tulemus oli hea, muutsin ainult kontrasti ja heledust Corel fotoshopis. Parempoolne äär on tõesti selline, pole muutnud ega fotoshoppinud midagi välja.okt 08, 2010
|
|

Mario: Tehtud Parkers Piece pargis, 21.08.2010 Cambridge.vaatamisi: 145okt 08, 2010
|
|

Elise: Õhupallid laes.vaatamisi: 233okt 08, 2010
|
|

Elise: Läksime ühel ilusal suvepääval sõpradega telkima, kolmeks päävaks. Pilt on tehtud Koipsil.vaatamisi: 145okt 08, 2010
|
|

Elise: Lapsed hüppavad Koipsi saarel õhkku, pilt on aegvõttega.vaatamisi: 209okt 08, 2010
|
|
|
|